Upplev känslan av innovativ inredning

Kontakta oss på Designcenter

Vår målsättning är att få så bra insikt som möjligt om dina tankar och vad du efterfrågar. Kontakta oss för ett personligt möte då vi anser att det är det effektivaste sättet att nå dit.


Tel: 013 - 10 50 15
E-mail: info@designcenter.se

Vårt Showroom (ring för att boka tid):
Finnögatan 23
582 78 Linköping

Adress:
Finnögatan 23
582 78 Linköping

Följ oss gärna i sociala medier
Designcenter på Facebook




Våra medarbetare


Björn Karlsson
Inredningskonsult

Tel: 070 - 629 05 31
E-mail: bjorn@designcenter.nu


Andreas Haga
Montör

Tel: 070 - 899 93 10
E-mail: andreas@designcenter.se


Daniel Johansson
Montör

E-mail: daniel@designcenter.se


Karl Askbom
Montör

E-mail: karl@designcenter.se


Robert McMullin
Montör

E-mail: robert@designcenter.se


Andreas Sjölin
Montör

E-mail: andreas.s@designcenter.se


Jonathan Wolffelt
Montör

E-mail: jonatan.w@designcenter.se


Fredrik Holmlund
Montör

E-mail: fredrik@designcenter.se