Kontakt

Vår målsättning är att få så bra insikt som möjligt om dina tankar och vad du efterfrågar. Kontakta oss för ett personligt möte då vi anser att det är det effektivaste sättet att nå dit.

Våra medarbetare

Björn Karlsson
Inredningskonsult

Tel: 070 - 629 05 31
E-mail: bjorn@designcenter.nu

Andreas Haga
Montör

Tel: 070 - 899 93 10
E-mail: andreas@designcenter.se

Daniel Johansson
Montör

Tel: 070 - 899 17 95
E-mail: daniel@designcenter.se

Karl Askbom
Montör

Tel: 070 - 899 25 82
E-mail: karl@designcenter.se

Robert McMullin
Montör

Tel: 070 - 899 95 16
E-mail:
robert@designcenter.se

Alex Forslund
Montör

Tel: 072 - 146 14 17
E-mail: alex@designcenter.se

Jonathan Wolffelt
Montör

Tel: 070 - 899 21 73
E-mail: jonatan.w@designcenter.se

Kristian Karlsson
Montör

Tel: 070 - 899 27 52
E-mail:
kristian@designcenter.se

Emanuil Valkov
Montör

Tel: 070 - 899 36 03
E-mail:
emanuil@designcenter.se

Filip Gullin
Montör

Tel: 070 - 899 19 74
E-mail:  filip@designcenter.se

Mohammad Jafari
MONTÖR

Tel: 070 - 899 48 71
E-mail: mohammad@designcenter.se

Lorem Ipsum